وقتی فیلم یا سریالی رو‌ خیلی دوس دارم به دو قسمت تقسیم‌ میشم! بخشی که دوست داره اونو به همه معرفی کنه و همه ببیننش تا حس کنم دِینمو به فیلمم ادا کردم، و یه بخش خودخواه و انحصارطلبی که دلش میخواد هیچکسی این فیلمو ندیده باشه و در آینده هم نبینه تا خودم تنهایی دوسش داشته باشم!

ولی خب gravity falls به حدی دوستداشتنیه که حتی بخش دوممم الان داره فکر میکنه چه حس خوبیه که همه ببیننش و بعدش بشینیم دور هم راجب قشنگیای مِیبل حرف بزنیم!

جریان از این قراره که دیپر و میبل، خواهر و برادر دوقلوئین که برای تعطیلات تابستون میرن پیش عموشون اِستن، تو یه روستایی به اسم گرویتی فا که رو هیچ نقشه ای نیست و همیشه کلی اتفاق عجیب غریب و ماوراء الطبیعه توش میفته.در کل دو تا فصل ۲۰اپیزودیه که هر قسمت حدودا ۲۲دقیقه‌ست.

هر تعریفی که از خلاقیت دارین تو این سریال وجود داره و به شدت حس تخیل و تینیجریتونو فعال میکنه. از طرفی هم شخصیت‌پردازی می داره که باعث میشه با همه ی آدمای ریز و درشتش حس همزاد پنداری داشته باشین. 

حس آدم‌بزرگ بودن ترسناکه، و گرویتی‌فا دقیقا همون چیزیه که نیاز دارین به شما تفکر بچه بودنو برگردونه!

البته این به این معنی نیست که نشه جدیش گرفت، یا سریال کلیشه ای و بچگونه ایه. بالعکس، پر از جزئیات کشف‌کردنی و آدم‌بزرگونه‌س.

به حدی خلاقیتو درنوردیده که از تیتراژ پایانی‌شم نمیشه گذشت، چون هر اپیزود تیتراژ خاص خودشو داره!

ببینینش خلاصه. اگه دلتون برای رویاپردازی و فانتزی داشتن تنگ شده!

+ gravity falls (2012-2016)

creator : Alex hirsch 

IMDb : 8.9

پ.ن : چرا نمیشه میبل رو دوست نداشت به روایت تصویر! + + +

پ.ن۲: خوراکِ اینه که به رائفی‌پور نشونش بدی! از بس که از در و دیوارش تک چشم هرم و مثلت و نشونه های ایلومیناتی میباره!

+[حذف شد این قسمت!]

امروز اینجا دو ساله میشه.طبق رسم سال پیش، حرفی سخنی بدوبیرایی ابراز تنفری چیزی اگه داشتین خوشحالم میکنین با گفتنش! :)

+ هر سال اگه هویت یدونه از دنبال کننده خاموشائم رو شه من راضیم، خلاصه یکی پیش قدم شه

+ناشناسم بازه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چالشها و فرصتهای آموزش عالی شاعر دلگیر(کلاغ)POKEY.POET دستگاه مخمل پاش و فانتاکروم ابداعي جديد دلی نویس خبر خاش آنلاین باشگاه کیوکوشین کاراته صالحین .•*روزی روزگاری رینی*•. Louis سایت دوازدهمی ها ختم روزانه قرآن ويژه ماه مبارک رمضان